Aktuelnosti

Najnovije aktuelnosti vezane za seminare, predavanja, letnje i zimske škole, kongrese i stručne skupove.

2017. godina

9. Novembra 2017. Godine održana je sednica upravnog odbora Društva i tom prilikom analiziran je novi plan i program za peti razred, kao i druga pitanja iz programa 2016/17.

U video galeriji postavljen je odabrani video materijal na temu:

“Čas bacanja kugle”

Izrađena je monografija Društva pedagoga fizičke kulture srbije (2000-2016)

Poštovane kolege,

Kako će čas fizičkog vaspitanja, kao osnovni operativni oblik nastave fizičkog vaspitanja, biti stalna tema rasprava u našoj stručnoj javnosti, naše društvo će u narednom periodu ovoj temi posvetiti pažnju, odnosno, serijal koji predstoji, biće replika delova tema koji su, putem prezentacija, prikazivani na održanim letnjim školama i seminarima.

Povodom novog plana i programa za peti razred.

Održan jubilarni 25. Ski-fest sporta za sve
Kopaonik, 2017.

Coca-Cola sistem organizuje javni konkurs za profesionalne trenere, instruktore i profesore

“Zimska škola” – stručno usavršavanje