V evropski-II srpski Kongres FIEPA

23. – 26 septembar 2009.

U Nišu je od 23-26. septembra održan Peti Evropski kongres FIEPa i Drugi srpski kongres pedagoga fizičke kulture. Na kongresu je učestvovao veliki broj predavača iz Srbije i inostranstva. Izloženo je 132 stručna rada sa glavnom temom: KOMPETENCIJE PEDAGOGA FIZIČKOG VASPITANJA U XXI VEKU.

Četvorodnevnom Kongresu je prisustvovao veliki broj naših istaknutih profesora, stručnjaka i pedagoga fizičkog vaspitanja iz naše zemlje i okruženja.

Na svečanoj večeri svih učesnika Kongresa u prelepom ambijentu svečane sale EI Niš, predsednik FIEPa za Evropu, gospodin Branislav Antala, je za izuzetan dugogodišnji rad i doprinos u razvoju fizičkog vaspitanja odlikovao Profesora dr. Nenada Živanovića zlatnim krstom, FIEPa. Ovo prestižno priznanje je po peti put dodeljeno u osamdesetogodišnjoj istoriji postojanja Fiepa, ovoga puta profesoru sa naših prostora.

← Nazad na stranicu SEMINARI