Letnja škola – Aranđelovac

26. i 27. septembar 2014.

• U Aranđelovcu je 26. i 27. septembra održana Letnja škola 2014 u OŠ „ Milan Ilić Čiča“ i sporskoj hali u organizaciji Društva,direktora i nastavnika fizičkog vaspitanja, kao i drugog osoblja ove Škole. Veoma dobri školski prostorni uslovi i u sportskoj hali omogućili su da se prezentacije i praktičan prikaz sa učenicima ove škole nesmetano odvija.

• U radu Letnje škole učestvovalo je 70 nastavnika osnovnih i srednjih škola. Cilj seminara odnosio se na primenu racionalnije i efikasnije tehnologile radnih procesa na času, pre svega časa kao konzistentne celine, te je čas bacanja kugle održan sa medicinkama i vijačama u svim delovima časa, badmintona sa lopticama sa i bez reketa, a čas vešbi na spravama i tlu vežbama vedih amplituda, estetskog oblikovanja pokreta ruku, tela i nogu, kao i sadržajima jednostavnijih vežbi ka složenijim.

• Predavači su bili: prof.dr Nanad Živanovid, prof.dr Ilona Mih

← Nazad na stranicu SEMINARI